Treningi indywidualne KS UrsusTreningi indywidualne KS UrsusTreningi indywidualne KS UrsusTreningi indywidualne KS Ursus
  • Strona główna
  • O Akademii
    • PRZEKAŻ 1% PODATKU
    • Misja i cele
    • Drużyny
      • 2004
        • 2004 A
        • 2004 B
      • 2005
      • 2006
        • 2006 A
      • 2007
        • 2007 A
        • 2007 B
      • 2008
        • 2008 A
        • 2008 B
      • 2009
        • 2009 A
        • 2009 B
      • 2010
        • 2010 A
        • 2010 B
      • 2011
        • 2011 A
        • 2011 B
      • 2012
        • 2012 A
        • 2012 B
      • 2013
        • 2013 A
        • 2013 B
      • 2014
        • 2014 A
        • 2014 B
      • 2015
        • 2015 A
        • 2015 B
      • 2016
        • 2016 A
        • 2016 B
      • Dziewczynki
    • Nabory do Akademii KS Ursus 2022
  • Przedszkola
  • Dla rodziców
    • Wszystko na początek
    • Składki członkowskie
    • Panel Rodzica
      • ProTrainUp – nowy system zarządzania klubem sportowym
    • Rezerwuj Fizjo
    • Treningi indywidualne KS Ursus
    • Dla partnerów #RazemUrsus
    • Regulamin
    • Zamów sprzęt sportowy
    • Badania
    • Do pobrania
  • Obozy piłkarskie
    • Obozy wyjazdowe 2022
      • Letnie zgrupowanie sportowe 2022
    • Obozy stacjonarne 2022
  • Kontakt
    • Trenerzy
    • Biuro
  • Seniorzy
  • Strona główna
  • O Akademii
    • PRZEKAŻ 1% PODATKU
    • Misja i cele
    • Drużyny
    • Nabory do Akademii KS Ursus 2022
  • Przedszkola
  • Dla rodziców
    • Wszystko na początek
    • Składki członkowskie
    • Panel Rodzica
    • Rezerwuj Fizjo
    • Treningi indywidualne KS Ursus
    • Dla partnerów #RazemUrsus
    • Regulamin
    • Zamów sprzęt sportowy
    • Badania
    • Do pobrania
  • Obozy piłkarskie
    • Obozy wyjazdowe 2022
    • Obozy stacjonarne 2022
  • Kontakt
    • Trenerzy
    • Biuro
  • Seniorzy
✕

Treningi indywidualne KS Ursus

18 sierpnia 2020

Osoby zainteresowane indywidualnym podnoszeniem umiejętności piłkarskich zapraszamy na specjalistyczne zajęcia. KS Ursus Warszawa organizuje komercyjne treningi doskonalące umiejętności techniczne, taktyczne i kształtujące zdolności motoryczne.

Zajęcia z naszymi zawodnikami poprowadzą dobrze wykwalifikowani i doświadczeni trenerzy w odpowiednich warunkach i przy użyciu profesjonalnego sprzętu treningowego. Ważne dla nas również jest, aby zajęcia współgrały z treningami drużynowymi zawodnika. Proponujemy ćwiczenia o różnym charakterze. Dostosujemy je do treningów prowadzonych w drużynach KS Ursus.

Zapraszamy do zapisywania się na treningi indywidualne. Poniżej rodzaje zajęć i trenerzy, którzy będą je prowadzić:

  • Indywidualny trening piłkarski-techniczno-taktyczny: Michał Pulkowski, Paweł Zacharski, Michael Chojnicki, Łukasz Bartkiewicz
  • Trening bramkarski: Paweł Pazdan
  • Trening motoryczny:

Trenerzy prowadzący:

  • Łukasz Bartkiewicz – trener z licencją UEFA B, z doświadczeniem w pracy z młodzieżą, utalentowany trener wyróżniający się dużym zaangażowaniem w pracy.
  • Michael Chojnicki – trener UEFA B, były piłkarz, trener w naszej Akademii, trener specjalizujący się w indywidualnym treningu piłkarskim.
  • Paweł Pazdan – trener z licencją UEFA B, prowadzący bramkarzy w 1 zespole KS URSUS, z doświadczeniem w piłce seniorskiej i juniorskiej.
  • Paweł Zacharski – trener UEFA A, z wykształceniem pedagogicznym i doświadczeniem w piłce młodzieżowej i seniorskiej, koordynator naszej Akademii.

Wybór trenera jest dowolny, z jednym zastrzeżeniem. Nie trenujemy indywidualnie z trenerem, który prowadzi zawodnika w danym zespole.

Do treningów zapraszamy również chętnych, którzy nie są zawodnikami naszego klubu.

Zapisy na treningi oraz wszelka pomoc w organizacji i doborze odpowiedniego trenera dla zawodnika i ustaleniu szczegółów, odbywa się z trenerem Michałem Pulkowskim. Prosimy
o kontakt mailowy (m.pulkowski@ursuswarszawa.com) lub telefoniczny 501019859.

W wiadomości proszę podać wybór rodzaju treningu, preferowanego trenera, dogodny termin i ilość zawodników wraz z imionami i nazwiskami + kontaktowy numer telefonu.

Treningi odbywać się będą w grupach od 1 do 4 zawodników. Na zajęcia w nadchodzącym tygodniu zapisujemy się do czwartku. Oczywiście jest możliwość przeprowadzania zajęć cyklicznych.

Poniżej przedstawiamy koszty zajęć za jednostkę treningową (60 min.).

Liczba uczestników treningukoszt zajęć [zł]koszt na 1 uczestnika [zł]
1150150
2200100
327090
432080

Opłatę za zajęcia wpłacamy do piątku poprzedzającego tydzień, w którym odbędzie się trening na konto Klubu w PKO Bank Polski o numerze: 62 1020 1055 0000 9102 0476 9552

Z informacją w tytule przelewu zawierającą rodzaj treningu oraz dane imienne trenera i zawodnika/ów.

MocnoUrsus, AkademiaUrsus
💙🧡⚽️🚜

Share
1

Related posts

Traktorkowe przedszkole
24 czerwca 2022

Traktorkowe przedszkole


Read more
Głosuj na prujekty w budżecie partycypacyjnym
23 czerwca 2022

Zagłosuj na projekty w budżecie partycypacyjnym


Read more
walne zgromadzenie KS Ursus
22 czerwca 2022

Zmiany w Zarządzie KS Ursus


Read more

Złoty Certyfikat PZPN

Złoty Certyfikat PZPN

Szkolenie i współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez Klub Sportowy Ursus Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa
Zakochaj sie w Warszawie

Przekaż 1% podatku

Sponsor Akademii

 

 

Facebook

Ursus Warszawa

Szkolenie i współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez Klub Sportowy Ursus
współfinansuje m.st. Warszawa
oraz dzielnica Ursus
 

e-mail: biuro@ursuswarszawa.com
tel.: +48 535 100 431
 

ul. Sosnkowskiego 3
02-495 Warszawa

NIP: 522-26-01-553
REGON: 017259414
Nr. konta: 85 1020 1055 0000 9702 0101 7854
 

2021 © All rights reserved. Copyright by KS Ursus Warszawa