Blok historyczny RKS Ursus

W tym miejscu powstaje całkiem nowy blok historyczny poświęcony sławnym postaciom RKS-u oraz wydarzeniom, o których trzeba pamiętać.

Galeria RKS Ursus

W tym miejscu będziemy publikować co jakiś czas kilka zdjęć. Rozpoznałeś tu kogoś, napisz do nas na media@ursuswarszawa.com podając numer zdjęcia z galerii, opis oraz przybliżoną datę. 

Weź udział w projekcie "Odkrywamy historię RKS Ursus"

Historyczna baza zdjęć RKS Ursus czeka na odkrycie. Jeśli dysponujesz materiałami historycznymi, które moglibyśmy opublikować na naszej stronie - zapraszamy do współpracy.

+48 602 240 583

media@ursuswarszawa.com

Jak możesz pomóc?

1

Masz materiały historyczne dotyczące RKS Ursus

Dysponujesz materiałami historycznymi dotyczącymi RKS Ursus i chciałbyś podzielić się nimi z nami. Chciałbyś aby te materiały na zawsze pozostały na naszej stronie i przypominały o osobach i wydarzeniach związanych z naszym Klubem

2

Chcesz poświęcić Swój czas

Dysponujesz czasem i chciałbyś pomóc nam zbudować rzetelny katalog postaci i wydarzeń związanych z RKS Ursus. Możesz poświęcić kilka godzin w tygodniu na pracę online jako redaktor/wolontariusz serwisu historycznego.

3

Chcesz wesprzeć finansowo blok historyczny RKS Ursus

Spodobał Ci się nasz projekt ale nie masz czasu aby nam pomagać ani nie dysponujesz materiałami historycznymi, które mogłyby uświetnić nasz projekt. Masz za to środki finansowe, które mogą wesprzeć Klub w tej płaszczyźnie.

TO JESZCZE NIE KONIEC...

Może chcesz wesprzeć nasz projekt historyczny w jakiś inny sposób lub masz pomysł na rozwój tej części naszej strony.