AKTUALNOŚCI:

23 listopada 2019

Porażka w Radomiu

BROŃ Radom 🆚 URSUS Warszawa 1:0W 18 kolejce przegrywamy wyjazdowe spotkanie z Bronią Radom. Jedyną bramkę w meczu zdobyła drużyna z Radomia w 38 minucie.

DZIEŃ MECZOWY BROŃ RADOM VS URSUS WARSZAWA

17 listopada 2019

Ostatni mecz I rundy [RELACJA LIVE]

🔥 DZIEŃ MECZOWY 🔥🏆 III liga – 17 kolejka⚽️ RKS Radomsko – Ursus Warszawa🕓 13:00🏟️ Radomsko
12 listopada 2019

URSUS Warszawa vs SOKÓŁ Ostróda [FOTO]

10 listopada 2019

Remis z SOKOŁEM

W 16 kolejce remisujemy w meczu z Sokołem Ostróda 2:2. Niestety w 90 minucie spotkania Sokół zdobył wyrównującą bramkę i tym samym pozbawił nas cennych 3 […]
9 listopada 2019

Relacja LIVE URSUS Warszawa vs SOKÓŁ Ostróda

🔥 DZIEŃ MECZOWY 🔥 URSUS Warszawa vs SOKÓŁ Ostróda

🔥 DZIEŃ MECZOWY 🔥🏆 III liga – 16 kolejka⚽️ Ursus Warszawa – SOKÓŁ Ostróda🕓 13:00🏟️ ul. Sosnkowskiego 3
3 listopada 2019

Punkty zostają w Elblągu

W 15 kolejce Concordia Elbląg wygrywa na własnym boisku 1:0. Niestety z Elbląga wracamy bez punktów.
2 listopada 2019

🔥 DZIEŃ MECZOWY 🔥 Concordia Elbląg vs Ursus Warszawa

🔥 DZIEŃ MECZOWY 🔥🏆 III liga – 15 kolejka⚽️ Concordia Elbląg – Ursus Warszawa🕓 13:30🏟️ Elbląg ul.Krakusa
28 października 2019

URSUS Warszawa vs PELIKAN Łowicz [FOTO]

26 października 2019

Wygrana z Pelikanem Łowicz

Wygrywamy w 13 kolejce z drużyną z Łowicza 3:0! Bramki dla Ursusa strzelił Górecki i Bawolik x2.

Relacja LIVE URSUS vs Pelikan Łowicz

🔥 DZIEŃ MECZOWY 🔥 URSUS vs PELIKAN Łowicz

🏆 III liga – 14 kolejka⚽️ Ursus Warszawa – Pelikan Łowicz🕓 14:00🏟️ Sosnkowskiego 3
24 października 2019

13 kolejka URSUS vs ŚWIT [FOTO]

21 października 2019

Remis w 13 kolejce.

W meczu 13 kolejki III ligi gr.I remisujemy 1:1 z drużyną z Nowego Dworu Mazowieckiego. Gola dla Ursusa w 89 minucie zdobył Paweł Jabłoński.
19 października 2019

Relacja NA ŻYWO URSUS vs ŚWIT godz. 14:00

18 października 2019

13 kolejka rundy jesiennej – URSUS vs ŚWIT

Już jutro zawodnicy Ursusa podejmą na własnym boisku drużynę ŚWIT Nowy Dwór Mazowiecki. Serdecznie zapraszamy na mecz! Wstęp na jutrzejsze spotkanie jest DARMOWY.
14 października 2019

Porażka z Sokołem

W 12 kolejce przegrywamy na własnym boisku z drużyną z Aleksandrowa Łódzkiego 0:2.
12 października 2019

Relacja live: Ursus – Sokół

Ursus vs Sokół – 12 kolejka III ligi

W ramach 12 kolejki III ligi gr. I przy Sosnkowskiego 3 Traktorki podejmą drużynę Sokoła Aleksandrów Łódzki. Sokół zajmuje aktualnie 2 miejsce w tabeli – w […]